Included
Returns
Free Shipping

Eşsiz performans ve güvenlik

RaceChip kalite ve garanti paketi

Performance and safetygo hand in hand

Her zaman maksimum kalite için gayret gösteririz.

Sizin ve aracınız için RaceChip kalite ve garanti paketi.

RaceChip motor garantisi
Kapsamlı ürün garantisi
Güç rezervleri sınırlarında kalır
Motor koruması aktif
Alman yapımı

En ufak bir korumaya ihtiyaç duymadan RaceChip etkisinin tadını çıkarabilirsiniz. Motor güvenliği ve motor koruma sistemlerini sağlamak bizim için öncelik taşıyor.

Ürünlerimizin ne kadar güvenli ve kaliteli olduğunu biliyoruz. Kapsamlı kalite ve garanti paketimizle doğrudan bundan faydalanabilirsiniz.

RaceChip motor garantisi

Maksimum motor koruması ve en sağlam güvenlik

  • Tüm önemli motor parçaları dahildir
  • Hasar durumunda 10.000 EUR'ya kadar garanti
  • Fiyat düşmez
  • Üretici garantisi sona erdikten sonra yine de geçerlidir

Geliştirdiğimiz ürünler için en yüksek kalite standartlarına sahip Chiptuning üreticisi olarak, premium Chiptuning modüllerimiz için kendi motor garantisini sunduğumuzu söylemeye gerek yok. Aks tahrik milinden turbo şarja iletim için ilgili tüm motor parçalarında geçerlidir. Dolayısıyla, her zaman güvenli taraftasınız ve RaceChip Chiptuning deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

+

Baştan sona kalite kontrol!

Tüm ürünlerimiz geniş kapsamlı testleri geçmektedir

RaceChip Chiptuning ürünleri, otomobil üreticilerinin çeşitli araç bileşenlerine ait tüm yasal gereksinimleri karşılar. Bundan emin olmak için, ürünlerimiz kusursuz işlev ve kaliteyi sağlamak amacıyla ürün geliştirmede bir dizi testten geçer.

Bu testler sırasında, ürünlerimizi yakından incelemekle kalmıyor, aynı zamanda araçtaki performanslarını test ediyoruz. Kapsamlı bir analiz elde etmek için, tüm motor bileşenlerinin mükemmel işleyişinin yanı sıra şasi ve frenler üzerindeki etkileri de test ediyoruz.

Mevcut güç rezervleriyle performans artışı

Sadece güç rezervlerinde optimizasyon yapıyoruz. Aşırıya kaçmıyoruz.

Günümüzde, otomobil üreticileri motorlarını aynı motor bloğuyla geniş bir performans yelpazesine ulaşmak için tasarlanır. Bunlar daha sonra çeşitli araç modelleri ve teknik özellikleri ile satılmaktadır. Bu nedenle, standart fabrika koşullarındaki modern motorların çoğu zaman önemli miktarda kullanılmayan güç rezervleri vardır.

RaceChip aracınızın gücünü yalnızca kullanılmayan yedeklerinde olanla artırır. Bu, üreticinin izin verilen yükünü aşan yüklerin neden olduğu motor bileşenleri üzerindeki aşınmayı tamamen önler.

(1) Burada gösterilen motorizasyonların tümü aynı motor bloğuna dayanmaktadır.

Motor koruma programları tamamen işlevsel kalır

RaceChip, üreticinin donanımında veya yazılımında bir şey değiştirmez

Elektronik performans optimizasyonunun diğer formlarıyla karşılaştırıldığında, RaceChip'in yardımcı kontrol cihazlarının belirleyici bir avantajı vardır: üreticinin donanım ve yazılımı en ufak bir şekilde değiştirmez.

Böylece tüm üreticinin motor koruma sistemleri tamamen bozulmadan kalır. Motorunuz standart fabrika koşullarında olduğu gibi aşırı ısınmaya karşı güvenlidir ve üreticinin acil durum programlarının tümü herhangi bir engele uğramadan çalışır.

RaceChip Almanya'da tasarlanıp üretildi

Önde gelen Chiptuning üreticisi tarafından Almanya'da üretildi

Alman otomobilleri dünyanın en iyi otomobilleri olarak görülüyor. Chiptuning’in öncü şirketi Almanya'dan geliyor: Bugün, RaceChip ürünleri 135'den fazla ülkede kullanılmaktadır. 500.000'i aşkın müşteriye, RaceChip sayesinde daha fazla güç, daha hızlı ivme ve daha gelişmiş bir sürüş performansı sunuyor.

Chiptuning modülleri tamamen Almanya’da geliştirilmiş ve üretilmiştir. RaceChip ürünleri gerçekten "Made in Germany" dir.

RaceChip en yüksek kaliteyi sunuyor

Ürünlerimiz birçok inceleme ve testlerin galibi

Asphalthelden testi galibi 2014

"RaceChip şirketinin tuning kutusu puanları topladı. RaceChip, test tezgahının en yüksek ikinci beygir seviyesini gösterdi, ancak tork açısından büyük bir farkla birinci geldi"dedi.

Daha fazla bilgi

EuroTuner testi galibi 2013

"RaceChip kutusu ile motor, çok hassas yanıt vermenin yanı sıra en büyük enerji hissini üretiyor. Mükemmel üretim ve yüksek kaliteli talimatlara ek olarak, RaceChip'in üstünlüğünü sağlayan şey bu "dedi.

Daha fazla bilgi

Araba meraklıları bize güveniyor

Ürünlerimiz ve işlemlerimiz sertifikalıdır