Included
Returns
Free Shipping

RaceChip, ECU remap'tan neden daha iyi?

 • Tak ve Kullan
  10 dakikada

  Tak ve Kullan 10 dakikada

  RaceChip

  Remapping

  Easy DIY installation within 10 min. No mechanical knowledge or special tools are required. In contrast, the process of remapping is very time consuming and may damage the ECU.

 • Bütün güç
  Rezervler etkinleştiriliyor

  Bütün güç Rezervler etkinleştiriliyor

  RaceChip

  Remapping

  RaceChip as well as remapping use software to get the best performance out of the hardware (engine). If durability is relevant, the results are usually the same, because they are only limited by the available power reserves.

 • yüklemeden sonra
  Chip tuning ’e devam (mod)

  yüklemeden sonra Chip tuning ’e devam (mod)

  RaceChip

  Remapping

  If you want, you can further adjust the individual software to your needs after installation e.g. via the RaceChip Smartphone App. Remaps are set in stone and not adjustable.

 • İki Motor
  Koruma Sistemi

  İki Motor Koruma Sistemi

  RaceChip

  Remapping

  Manufacturers protection mechanisms remain functional, plus additional RaceChip Engine Protection System. Remaps may overwrite or change manufacturers protection mechanisms.

 • Güvenli Motor
  Garantisi

  Güvenli Motor Garantisi

  RaceChip

  Remapping

  RaceChip products comprise an engine warranty of up to 2 years. Moreover, the manufacturer’s engine hardware remains unaltered. Remapping leads to a loss of the manufacturer’s warranty.

 • Fabrika Ayarlarına
  Dönmek Çok Kolay

  Fabrika Ayarlarına Dönmek Çok Kolay

  RaceChip

  Remapping

  In contrast to remapping, a RaceChip can be removed in a few minutes (e.g. before a service) in order to reset the car to the factory setting. Our tuning can’t be overwritten during a service. It can be reprogrammed and transferred to another car.

10 Dakikada Tak ve Çalıştır

RaceChip

10 dakika içinde kolay DIY(kendin yap) kurulum. Mekanik bilgi veya özel alet gerekmez. RaceChip kutudan çıkar çıkmaz çalışır.

Remapping

Remapping işlemi çok zaman alır ve yanlış yapılırsa ECU'ya (motor beyni) zarar verebilir.

Tüm Güç rezervleri etkinleşti

RaceChip

Donanımdan (motor) en iyi performansı elde etmek için yazılımı kullanır. RaceChip güç rezervlerini akıllı ve verimli kullanır ve birçok boyutda remapping den daha iyi performans gösterir.

Remapping

Sürdürülebilirlik için güç rezervleriyle limitlidir. % 40 oranında ki güç yükseltmeleri, tamamen hayal araç parçaları değiştirmeden veya uzun vadede aracınıza zarar vermeden durması mümkün değil.

Kurulumdan sonra da tuning devam ediyor

RaceChip

RaceChip, özellikle motorunuz için programlanmıştır. İsteğe bağlı olarak, kurulumdan sonrada tuning ayarları yapabilirsiniz (örn. Belirli motor varyantlarını biraz değiştirebilirsiniz).

Remapping

Standart fabrika modeli varyasyonlarını hesaba katabilir (ancak katması gerekmez). Kurulumdan sonra kesin olarak yerleştirilir ve daha sonra kendi ihtiyaçlarınıza göre ayarlanamaz.

İki Motor Koruma Sistemi

RaceChip

Üreticilerin koruma mekanizmaları işlevsel kalırken artı olarak RaceChip Motor Koruma Sistemi ‘de mevcuttur. Bu, aracınızın maksimum güvenlikli ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Remapping

Üreticilerin koruma mekanizmaları üzerine yazılır(yani koruma mekanizmalarını devre dışı bırakır). Bu, ör. motorunuzun aşırı ısındığını veya çok fazla basınç olduğunu fark etmesini önler. Yani aşınma ve yıpranma kabul edilebilir seviyenin üzerine çıkar.

Güvenli Motor Garantisi

RaceChip

RaceChip ürünleri, ilgili tüm motor bileşenlerini kapsayan 2 yıla kadar bir motor garantisinden oluşur. Dahası, üreticinin motor donanımı değişmeden kalır.

Remapping

Remapping, rutin bir servis sırasında tespit edilir ve bu kesinlikle üreticinin motor garantisinin iptaline neden olur. Çoğu remapper, motorunuz üzerinde bir garanti sunmaz.

Fabrika Ayarlarına Kolayca Sıfırla

RaceChip

Aracın fabrika ayarına döndürülebilmesi için birkaç dakika yeterli (örneğin servis öncesi). Servis sırasında tuning ayarları değiştirilemez. Yeniden programlanabilir ve başka bir arabaya aktarılabilir.

Remapping

Kaldırmak zor ve etkisi algılanmaya devam edecek (üreticilerin ECU'su (motor beyni) her flaşı sayıyor). Üstelik, aracınızın servisi sırasında remap değişebilir.

RaceChip: Kompleks teknoloji. Basit kurulum.

Güç rezervlerini serbest bırakmak için motora takın

Sophisticated functionality – simple installation

RaceChip Tak ve Çalıştır sistemi: tuning Chipi, motor kontrolleri ve sensörler arasındaki kablolama tezgahına yerleştirilir. Bu kolay işlem için hiçbir uzman bilgisi veya aracı gerekli değildir.

Geleneksel tuning kutularının aksine RaceChip’ler mini bilgisayarlar veya "eklenti ECU'lar" gibi çalışan ve çeşitli elektronik sensör sinyallerini gerçek zamanlı olarak değiştiren akıllı çok kanallı kutulardır.

Daha iyi yakıt tasarrufu

Paradan ve doğal kaynaklardan tasarruf edin

RaceChip ile daha iyi performans veya daha iyi yakıt tasarrufu arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. RaceChip her ikisine de sahip olmanızı sağlar. Uygun sürüş alışkanlıklarıyla, RaceChip'i kullanırken yakıt tasarrufunu % 20 oranında artırabilirsiniz.
Yakıt enjeksiyonu RaceChip'in verimliliğini arttırmanın yanı sıra

daha önceki vites değiştirme ve genel olarak daha az vites değiştirme olanağı sağlayan mevcut torku artırır. Bu, aracınızın yakıt tüketimini düşürür. Remapping‘in tersine, tuning kutuları araçta gösterilen l / 100km sayısını sahte şekilde gösteremez.

RaceChip Almanya'da
ve Otobanda test edildi

Alman otomobilleri dünyanın en iyi otomobilleri olarak görülüyor. Chip tuning’in öncü şirketi de Almanya'dan geliyor: Bugün, RaceChip ürünleri 135'den fazla ülkede kullanılmaktadır. 500.000'i aşkın müşteriye, daha fazla güç, daha hızlı ivme ve gelişmiş bir sürüş performansı sunmaktadır.

RaceChip ürünleri tamamen Almanya'da geliştirilmiş, üretilmiştir ve kapsamlı Otoban testleri yapılmıştır.

RaceChip is
Autobahn tested

Yeni RaceChip Uygulaması: Chip Tuning’i yeniden tanımlıyor

Bir parmak hareketiyle özel motor ayarı yapabilirsin

Chip tuning alanında yenilikçi lider olarak RaceChip, performans Chipinizle Bluetooth aracılığıyla iletişim kurmanıza olanak tanıyan bir akıllı telefon uygulaması geliştirdi. Motorunuz için özel olarak uyarlanmış üç performans seviyesi arasında geçiş yapabilirsiniz: Verimlilik, Spor ve Yarış.
Entegre ısıtma zamanlayıcısı, performans yükseltmesini bırakmadan önce motorunuz için bir ısınma sıcaklığı ayarlamanızı sağlar. Bu, motoru en soğuk kış gecelerinde bile korur.

Tuning yazılımı, otomobiliniz için özel olarak tasarlanmış ayarlarla önceden programlanmış olarak gönderilir. Bununla birlikte, bu ayarlarda tuning düzenlemeleri yapmak isterseniz (örneğin, standart fabrika modellerinin gücü% +/- 10 değişebildiğinden), sizin için ayarları değiştirebiliriz - basitçe bir indirme dosyası olarak size sunabiliriz .

Bu inanılmaz ekstra özelliğin kullanımından yararlanmak için, ödeme sürecindeki herhangi bir uyumlu RaceChip'e yalnızca 50 EUR’luk uygulama kontrolünü ekleyin.

Talep üzerine performans

Üç performans seviyesinden birini seçin

Test tezgahında ölçülen bir BMW 730d'nin performans verilerini kullanan temsilci örneği.

Çoğu marka ve model için performans geliştirmeyi sunuyoruz..