Included
Returns
Free Shipping

Gelişmiş fonksiyon - kolay kurulum

Kullanımı kolay tak ve çalıştır sistemi

Sophisticated functionality – simple installation
 • Sadece birkaç adımda DIY(kendin yap) kurulumu
 • Kurulum uzmanlık gerektirmez
 • Özel alet gerekli değildir
 • Araca özgü kurulum talimatları

Tüm RaceChip ürünleri Tak ve Çalıştır prensibimize uygundur, yani RaceChip'i kendiniz birkaç dakika içinde kurabilirsiniz. Karmaşık işlevsellik sunan ürünlerin bile mümkün olduğunca kolay kullanılması gerektiğine inanıyoruz.

Tüm ürünlerimizle, araç bazında resimli montaj talimatları alacaksınız. Teknik desteğiniz yanınızda olacak.

Aracınızı her zaman eski konfigürasyona sıfırlayabilirsiniz

Bir noktada lazım olursa

Chiptuning veya Pedal tuning olsun, ürünlerimiz eski yapılandırmaya aracınızı geri getirmek için istediğiniz zaman sıfırlanabilir.

Seri yapılandırmaya hızlıca sıfırlama

Kör tapa ürüne dahildir. Aracınızı eski konfigürasyona geçici olarak sıfırlamak isterseniz, modülü basitçe ucunu kapalı fiş ile değiştirebilirsiniz. Bu sayede motor kontrol ünitesinden gelen sinyal direkt olarak aktarılır.

Eski yapılandırmaya komple sıfırlama

Gerekirse, Chiptuning ürünlerimiz aynı RaceChip kurulumunda olduğu gibi birkaç adımda tamamen kaldırılabilir (ancak biz ürünlerimizi tecrübe ettiğinizde kesinlikle eminiz ki ondan ayrılmayı istemeyeceksiniz).

Kurulum ile ilgili SSS

Ve cevaplar

 • Aracımı bir müşteri hizmetlerine götürmeyle ilgili nelere dikkat etmeliyim?

  Genellikle, araç bazında servis sunabilmesini sağlamak için RaceChip modülünü servis öncesi tamamen çıkarmanızı öneririz.
  Tüm imalatçı sistemleri RaceChip'in performans artışı ile değişmediği için, serviste otomotiv hizmeti için özel bir şey yapmak zorunda değilsiniz.
  Chiptuning, servis sonrası kolayca tekrar kurulabilir.

 • Teşhis cihazı performans artışı yüklendiğini gösteriyor mu?

  Hayır. Teşhis cihazı yalnızca aracın kendi motor kontrol ünitesine kaydedilen verileri okur.

  RaceChip'in motor kontrol ünitesi ile hiçbir etkileşimi yoktur. Bazen teşhis cihazları, kontrol ünitesinden kaynaklanan hata mesajları gösterir. Bunlar RaceChip'in kurulumuna atfedilemez.

 • Herhangi bir teknik bilgi olmadan bile bir RaceChip takmak mümkün müdür?

  Evet. RaceChip ürünleri, verilen talimatlar ve videolar yardımıyla sorunsuz kurulum için tasarlanmıştır.Kullanıcıların sorun yaşadığı bazı durumlarda, müşteri hizmetleri, tavsiyelerde bulunur.

 • Kurulum için özel aletlere ihtiyacım var mı?

  Hayır. RaceChip'i, uzman bir mekanik teknik bilgiye sahip olmadan kurabilirsiniz.

  Nadiren de olsa, hava filtresi kutusu sensöre ulaşmak için sökülmelidir. Bu durumlarda mekanik bir bilgi birikiminiz yoksa bir garaj bulmanızı öneririz. Chip'in gerçek montajı için özel aletler gerekli değildir.

 • Motor bölmesindeki modül için en iyi yer nerededir?

  Kurulum talimatlarına göre RaceChip ürünlerini kurmalısınız. Yardımcı kablo demeti için mevcut araç kablo demetini kullanın. Modülün kendisi sıkıca bağlanmış olmalı ve aşağıdaki alanlara yapıştırılmamalıdır: Çok sıcak bileşenler, kuvvetle titreşen bileşenler, nemli alanlar

 • Kurulum sırasında şüphem varsa ne yapacağım?

  Talimat kılavuzunu izleyin ve gerekirse mevcut videoları kontrol edin. Şüpheniz varsa, müşteri hizmetlerimize başvurun.

 • Size motorumun resimlerini gönderebilir miyim? Böylece kurulumda bana yardımcı olabilirsiniz?

  Verdiğimiz resimler montajınıza yardımcı olmazsa, montaj için ilgili fişi işaretleyebilmemiz için motorunuzun resimlerini bize gönderebilirsiniz.

 • Chipimle birlikte aracıma özel bir kurulum el kitabımı almadım. Bunu nerden alabilirim?

  Müşteri hizmetlerimizi arayıp e-posta ile göndermemizi istemeniz yeterlidir, size araç bazlı fotoğraflar vermekten mutluluk duyarız.

 • Alınan kurulum kılavuzu motoruma uymuyor. Ne yapmalıyım?

  Ürünle birlikte verilen kurulum el kitabı size ihtiyacınız olan bilgileri vermezse, e-posta ya da destek hattımızı kullanarak Müşteri Hizmeti ekibimizden daima araç bazlı görüntüler isteyebilirsiniz.

 • Bana daha fazla kurulum resmi gönderebilir misin?

  İsteğe bağlı olarak müşteri hizmetlerimizden ek kurulum resimleri gönderebiliriz.

 • Aracım için kurulum videolarını nerede bulabilirim?

  Video veri bankamızda araca özel kurulum videoları bulacaksınız. Videolarımız burada veya doğrudan RaceChip kanalında YouTube'da bulunabilir.

 • RaceChip bir kurulum hizmeti sunuyor mu?

  Bize ve bayilerimize ait şubelerde kurulum hizmeti sunmaktayız. Bayimizin bulunmadığı bir bölgedeyseniz müşteri hizmetlerimize başvurursanız, teknisyenlerimizden birisi kablo demetini ve yardımcı cihazı telefon üzerinden nasıl bağlayacağınız konusunda sizinle konuşacaktır. Bu sayede kurulumu birkaç dakika içinde kendiniz yapabilirsiniz. Her müşterinin herhangi bir teknik uzmanlığa ihtiyaç duymadan RaceChip Chiptuning ürünlerini kurabileceğinden dolayı gururluyuz.

 • RaceChip'te tuning kutusu kurulabilir mi?

  Bu hizmeti sunmuyoruz. Müşteri hizmetlerimize başvurursanız, teknisyenlerimizden biri kablo demetini ve yardımcı cihazı telefon üzerinden nasıl bağlayacağınız konusunda sizi memnuniyetle söyleyecektir. Bu sayede kurulumu birkaç dakika içinde kendiniz yapabilirsiniz. Her müşterinin herhangi bir teknik uzmanlığa ihtiyaç duymadan RaceChip Chiptuning ürünlerini kurabileceğinden dolayı gururluyuz.

 • Modülü bir garajda kurdurabilir miyim?

  RaceChip modülü bağımsız garajlarda monte edilebilir.

 • Motoruma kurulumunu yaparken bir şeye zarar verebilir miyim?

  Doğru işlemi izlediğinizde bu gerçekleşmez. Ürünlerimiz Tak ve Çalıştırma prensibine göre geliştirilmiştir. Bu, işlevlerinin karmaşık olabileceği, ancak kurulumun mümkün olduğunca basit olması gerektiği anlamına gelir. Tüm ürünlerimiz kurulum için kapsamlı ipuçlarıyla birlikte teslim edilmektedir.

 • Birlikte verilen fiş takılmazsa ne yapmam gerekir?

  Lütfen teknik destek için müşteri hizmetlerimize başvurun.

 • Tuning’i kaldırabilir ve aracımı eski şartlara geri getirebilir miyim?

  Evet! RaceChip ürününü tamamen kaldırdıktan ve tüm fiş bağlantıları orijinal haliyle bağlandıktan sonra araç eski haldedir.İşlevsellik bağlamında, Chipi çıkarır çıkarmaz ve ucu kapalı konnektörü kablo demetine takar atmaz aracınız eski haline dönmüş olur.

 • Racechip'i kaldırdıktan sonra aracım gerçekten eski durumunda mı?

  Evet. tamamen söküldükten sonra motor bölmesinde bir yardımcı cihazın eskiden olup olmadığını anlayamazsınız.

  Araç belleğindeki performans verilerini okumak, bir performans geliştirmesinin kurulduğuna dair bir gösterge sağlayabilir. Bununla birlikte, bu, yardımcı kutuları kullanan bir elektronik performans arttırımının kurulumunun somut kanıtı olamaz. Buna ek olarak, bu veriler atölyede çok az üretici tarafından okundu ve değerlendirildi. Yükleme ve Kaldırma konusundaki Sorular ve Yanıtlar bölümümüzden daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Elbette Müşteri Hizmet ekibimiz de size yardımcı olur ve size tavsiyelerde bulunur.

  Diğer ayar türleri (ör. OBD), motor kontrol yazılımını doğrudan tanınabilir bir şekilde üzerine yazar.

 • Kaldırma durumunda fişi nasıl çıkarırım?

  Tapa, sensöre basit bir kilitleme mekanizması ile yapıştırılmıştır. Bu mandalı gevşetin ve fiş kolayca çıkartılabilir.

 • Üreticinin fişi neden teslim ettiğiniz fişten farklı görünüyor?

  Bazen teslim edilen fiş, aracın fişlerinden biraz farklı görünüyor. Bununla birlikte, fişler sorunsuz bir şekilde birbirine bağlanabilir ve OEM kalite fişleri kullandığımızdan, konektörün teknik işlevi etkilenmeyecektir.

 • Birlikte verilen fiş takılmazsa ne yapmam gerekir?

  Bazen bir üretici herhangi bir seride farklı bağlantı türlerini kullanır. Aracınız için böyle bir durum söz konusuysa lütfen müşteri servisimize başvurun. Sonra kabloyu değiştirmeyi ayarlayabiliriz.